קצת עלי

אלונה מצליח נטורופתית והרבליסטית קלינית

היי,

אני אלונה מצליח נטורופתית (R.Na) והרבליסטית קלינית (CL.H).

אני נשואה ללירן ואמא לאופיר ושחר.

בגלגול הקודם שלי למדתי אדריכלית ועיצוב פנים וסיימתי עם תואר הנדסאית.

מאוד אהבתי את המקצוע אבל הבנתי שזה לא היעוד שלי. לימים התחלתי לעבוד בחברת ביטוח כמטפלת בתביעות בריאות. עבדתי עם מבוטחים, סוכני ביטוח, רופאים, ומוסדות רפואיים. חלק מדרישות התפקיד היו קריאה וניתוח תיקים רפואיים ודוחות ניתוח. במקביל גם טיפלתי בתביעות לתרופות שאינן בסל.

אחרי לידת הבנות עברתי לעבוד במפעל משפחתי לכריכת ספרים. שם יצא לי להנות מזמן איכות עם המשפחה גם תוך כדי העבודה ונוחות וגמישות כאמא.

עם הזמן הבנתי שהתשוקה האמיתית שלי היא טיפול באנשים, היכולת לתת להם הכוונה, אוזן קשבת והתמיכה שהם צריכים, כדי שיוכלו לחיות חיים טובים יותר, שמחים יותר ובריאים יותר.

אל הנטורופתיה הגעתי ממקום אישי. לאחר לידת הבת הבכורה התחילו לי תופעות כלל מערכתיות שכללו עייפות גדולה, כאבים בבית החזה, סינוסיטיס כרוני, כאבי ראש ועוד שלל תופעות…

אחרי בדיקות מרובות, נקבע ע"י הרופאים שיש לי מעי רגיש וריפלוקס ושאני צריכה ללמוד לחיות עם זה בעזרת תרופות סותרות חומצה, מנקודת זמן זו ואילך. התרופות אכן עזרו בהתחלה אבל לא מצאתי מזור לסבל שלי.

לאחר חקירה קודחת באינטרנט והבנה שלתזונה יש את היכולת להשפיע בצורה משמעותית ולשנות, גיליתי את עולם הנטורופתיה.

לאחר התייעצות עם נטורופתית, נבנתה לי תוכנית של תזונה וכללי התנהגות לאחר ובזמן אכילה.

חל אצלי שיפור בתחושות הפיזיות והנפשיות בצורה מדהימה. זו בדיוק נקודת התפנית עבורי בה החלטתי שזה מה שאני רוצה וצריכה לעשות.

(לאחר ארבע שנים אינטנסיביות) סיימתי את לימודי הנטורופתיה במכללת ברושים, במקביל למדתי צמחי מרפא וסיימתי כנטורופתית והרבליסטית קלינית. כחלק מלימודיי הוסמכתי לטפל בארומתרפיה, פרחי באך, ודמיון מודרך. כל אלו כלים נהדרים שעושים פלאות בטיפול.

מאז טיפלתי במספר לא מבוטל של מטופלים שסבלו מתסמינים עיכוליים ולא מצאו מזור ברפואה הקונבנציונלית, לראות את השינוי והאושר על פניהם, הביא אותי להבנה שאני במקצוע הנכון 🤩

כיום אני מטפלת בקליניקה ברעננה ותל אביב במגוון רחב של מחלות ותסמינים עם התמחות במערכת עיכול ותסמונת מטבולית.

אני מאמינה גדולה ששינוי ניתן ואפשרי לעשות בכל גיל ובכל מצב ואם יש רצון ויכולת, יש גם דרך.

אם הגעתם אלי, יש לכם את הרצון, ואני כאן כדי לעזור לכם להגיע ליכולת, לעזור לכם לבנות את הדרך הנכונה עבורכם.

אשמח להכיר אותכם וביחד לעשות את השינוי.

מוזמנים לתאם איתי שיחת היכרות טלפונית או ליצור עימי קשר בצורה הנוחה לכם 058-5528850.