הצהרת נגישות

עודכן: דצמבר 2020.
 

כללי
אנו ב www.natualona.co.il שואפים להבטיח כי שירותנו יהיו נגישים לכלל האנשים. ולכן השקענו כמות משמעותית של משאבים כדי להבטיח שהאתר שלנו יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר לאנשים עם מוגבלויות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, בשוויון, בנוחות ובעצמאות.

הנגישות באתר www.natualona.co.il

הנגשנו את אתרינו לכלל המשתמשים שלנו ע״י הוספת יישמון נגישות (״UserWay Website Accessibility Widget״) המופעל באמצעות שרת נגישות ייעודי.

כמו כן, מערכת ההנגשה שלנו עומדת בתקנים הבינלאומיים: WCAG 2.1 , ATAG 2.0 , ADA , & Section 503 ומופעלת ע״י החברה ״UserWay" המתמחה במיוחד בהנגשות אתרים.

הפעלת תפריט ההנגשה​

את תפריט הנגישות שלנו ניתן לפתוח ע״י לחיצה על סימן הנגישות הכחול בפינה השמאלית התחתונה של האתר.

לאחר הפעלת התפריט יש להמתין מספר רגעים עד אשר התפריט יטען במלואו.

​כתב ויתור

אנו ממשיכים במאמצינו לשפר ללא הרף את הנגישות של האתר והשירותים שלנו מתוך אמונה שחובתנו המוסרית הקולקטיבית היא לאפשר שימוש חלק, נגיש וללא הפרעה גם לאלה מאיתנו עם מוגבלויות.

למרות מאמצינו להפוך את כל התוכן והתוכן לנגישים במלואם, ייתכן שתוכן מסוים עדיין לא הותאם במלואו לסטנדרטים המחמירים ביותר של נגישות, כתוצאה מחוסר בפתרון טכנולוגי מתאים.

​כאן בשבילך

אם אתה נתקל בקשיים עם תוכן כלשהו או שאתה זקוק לעזרה עם האתר שלנו, צור איתנו קשר במהלך שעות העבודה הרגילות כמפורט בעמוד ״צור קשר״ ואנו נשמח לסייע לך.

צור קשר

אם ברצונך לדווח על בעיית נגישות, יש לך שאלות או הינך זקוק לעזרה, צור קשר עם שירות הלקוחות שלנו מעמוד צור קשר